Skaffa dig senaste magasinet – gratis pdf
Senaste magasinet Fastighetsvärlden, med en kartläggning av Selin, Arnhult och Batljan, har fått ett stort genomslag. Nu får prenumeranter, som inte nåtts av det fysiska magasinet, möjlighet att beställa en gratis pdf.
Nu när många arbetsplatser har någon slags ”lockdown” är det inte ovanligt att det senaste magasinet ligger halvt oläst på arbetsplatsen.
Du som drabbats av det kan nu få det i digital form från oss. Skicka ett mail till kundtjanst@fastighetsvarlden.se med ditt namn och företag (prenumerationsnummer om du har det) så skickar vi senaste magasinet som pdf-utgåva till dig.
Ur innehållet:
- Kartläggning av Selin, Arnhult och Batljan (med deras fastighetsimperium samt de smått dolda investeringarna vid sidan av segmentet).
- 15 sidor bostadstema med analys av transaktionsmarknaden, personporträtt på Johan Knaust och projektet Ordonnansen.
- Dessutom två ortsanalyser och en genomgång av LF-bolagens fastighetsbestånd.
- Plus Oscar Properties nya strategi och den framtida utvecklingen av Marievik.
Beställ pdf:en nu direkt!