Redaktionen

Fastighetsvärlden

Postadress
Box 3087 103 61 Stockholm

Besöksadress
Norrlandsgatan 31, Stockholm (2 tr)

Telefon
08-631 90 20

E-post
Nyhetstips m.m.
red@fastighetsvarlden.se

Fakturor och prenumeration
kundtjanst@fastighetsvarlden.se

Seminarier
seminarier@fastighetsvarlden.se

Fastighetsvärlden har sin redaktion i centrala Stockholm. Våra medarbetare är rutinerade, kompetenta och ivriga att leverera så bra tjänster som möjligt till våra läsare.

Willy WredenmarkWilly Wredenmark, chefredaktör och ansvarig utgivare
Tel: +46 (0)8-631 90 22
Mob: +46 (0)708-10 12 32
E-post: wredenmark@fastighetsvarlden.se
Fredrik EngströmFredrik Engström, redaktör
Tel: +46 (0)8-631 90 21
Mob: +46 (0)708 80 60 88
E-post: engstrom@fastighetsvarlden.se
Marie BergströmMarie Bergström, reporter
Tel: +46 (0)8-631 90 23
Mob: +46 (0)76-100 13 78
E-post: marie.bergstrom@fastighetsvarlden.se
Jonas KarströmJonas Karström, reporter
Tel: +46 (0)8-631 90 28
E-post: jonas.karstrom@fastighetsvarlden.se
Jörgen WibergJörgen Wiberg, research, grafik, web
Tel: +46 (0)90-18 20 26
Mob: +46 (0)735-314880
E-post: wiberg@fastighetsvarlden.se
Johannes WredenmarkJohannes Wredenmark, design och formgivning
Mob: +46 (0)70-896 24 20
E-post: johannes.wredenmark@fastighetsvarlden.se
Anki LissåkerAnki Lissåker, projektansvarig seminarier
Tel: +46 (0)8-631 90 24
Mob: +46 (0)70-753 76 82
E-post: anki.lissaker@fastighetsvarlden.se
Peter GimbePeter Gimbe, seminarier och affärsutveckling
Mob: +46 (0)70-543 88 38
E-post: peter.gimbe@fastighetsvarlden.se
jerker_fvJerker Wredenmark, IT-ansvarig, webbutvecklare
E-post: jerker.wredenmark@fastighetsvarlden.se
Björn RundquistBjörn Rundquist, fastighetsanalytiker
Tel: +46 (0)225-231 66
Mob: +46 (0)72 726 00 24
E-post: rundquist@fastighetsvarlden.se
Victor KarlssonVictor Karlsson, Key Account Manager
Tel: +46 (0)8-631 90 25
Mob: +46 (0)703-23 34 02
E-post: victor.karlsson@fastighetsvarlden.se
Hampus ThorénHampus Thorén, Account Manager
Mob: +46 (0)72 330 45 50
E-post: hampus.thoren@fastighetsvarlden.se